• Ново
Самсонајт, СМЛ895795794, Модерна Торба За Гласници За Комунални Услуги, Секоја, Хедер Од Јаглен,Јаглен
zoom_in

Самсонајт, СМЛ895795794, Модерна Торба За Гласници За Комунални Услуги, Секоја, Хедер Од Јаглен,Јаглен

DEN 351.84

Износ
check Во продавницата.

Носете се што ви треба со оваа торба за гласници. Поместената внатрешна преграда ги штити лаптопите до 15,6" во големина. Дното отпорно на вода спречува навлегување на влага за да ги заштити вашите резерви од оштетување на водата. Џебовите за брзо складирање обезбедуваат лесен пристап до вашите важни предмети. Џебот за таблети го држи вашиот уред одвоен од другите материјали за безбедно складирање. Отстранлив ремен за рамо се прилагодува за да обезбеди удобно вклопување кај сите корисници.Самсонит Модерна Алатка За Носење (Гласник) за 15.6" епл ајпад Лаптоп, Таблет-Јаглен Хедер, јаглен поместена преграда штити 15.6" лаптоп за време на патувањето. Дното отпорно на вода штити од оштетување на влагата. Џебовите за брзо складирање нудат лесен пристап до вашите материјали. Џебот за таблети го штити вашиот уред од гребнатини и гребнатини. Прилагодливиот ремен за рамо нуди удобно вклопување за сите корисници.

Им се допаѓа и на купувачите..