• Ново
Машки Сваровски кристал не'рѓосувачки челик Атланта Хокс Медалјон Ввршеност, 24
zoom_in

Машки Сваровски кристал не'рѓосувачки челик Атланта Хокс Медалјон Ввршеност, 24

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Дизајнирано од не'рѓосувачки челик, овој приврзок „Атланта Хоукс Медалјон“ содржи 241 елементи на Сваровски. Приврзокот мери долг 43мм широк x 45мм. НБА машки Сваровски кристал не'рѓосувачки челик Атланта Хоукс Медалјон приврзок.

Им се допаѓа и на купувачите..