• Ново
Џебен Весник на медлин, Мамо
zoom_in

Џебен Весник на медлин, Мамо

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Џебниот Весник на медлин Е прекрасен дневник со големина на торба кој е совршен за одржување на сите ваши мисли при рака . . и тоа е персонализирано само за вас! Празните страници се совршени за пишување, дудлинг, правење списоци или запишување идеи. Овој пренослив пакет е дел од најпродаваната џебна Пош серија со високо стилизирани корици и со 7 милиони примероци во печатење. Џебниот Весник на медлин, Мама (Мека).

Им се допаѓа и на купувачите..