• Ново
Чиста градина во затворен бокал, изложен фонтана со вода со LED светла
zoom_in

Чиста градина во затворен бокал, изложен фонтана со вода со LED светла

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Капацитет на вода : 1 литар. Детали за производот- Димензии на фонтана : 8,5 инчи (L) x 6 инчи (W) x 10,5 инчи (H). Чистата градина е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Должина на кабелот : 59?. Ниско одржување и лесно поставување- Чистите градинарски фонтани не бараат дополнително водовод, стресно поставување или одржување. Фонтаната вклучува речни карпи за да обезбеди поприроден изглед и LED светла кои помагаат да се осветлат водите и да се понуди мирен сјај.

Им се допаѓа и на купувачите..