• Ново
Елегантни Предива Божиќ Црвено
zoom_in

Елегантни Предива Божиќ Црвено

DEN 478.72

Износ
check Во продавницата.

Елегантен Небесен Предиво Елегантни Предива-Небесен Предиво. Предиво од 100% мерино волна со мека мазна текстура. Користете за џемпери, шалови, капи и шалови. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% мерино волна. Елегантни Предива-Небесно Предиво. Предиво од 100% мерино волна со мека мазна текстура. Користете за џемпери, шалови, капи и шалови. Тежина категорија : 4. Содржина : 100% мерино волна.

Им се допаѓа и на купувачите..