• Ново
Кингстон Месинг КБ181Б во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром
zoom_in

Кингстон Месинг КБ181Б во. Центриран Тапа За Бања, Полиран Хром

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Исклучителниот дизајн на оваа славина вкусно ја додворува елегантната архитектура на традиционалните домови со своите фини детали. Чешмите за бања со центри се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 3 дупки. Славината За бања Виста 4-инчен центри за бања имаше цврста месинг конструкција и врвна полирана хромирана завршница. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Систем за касети без перење без капка. 3-3/4" излив дофат. 3-1/8" висина на изливот. 1-1/2" расчистување на изливот. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Вода на 60 ПСИ. Во согласност Со Калифорнија Енергетска Комисија Наслов 20.

Им се допаѓа и на купувачите..