• Ново
Црвен Капа® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула
zoom_in

Црвен Капа® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

С&С Црвен Кап ' ® Машки Краток Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула Удобен лев џеб на градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделете дводелен, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад.

Им се допаѓа и на купувачите..