• Ново
Близнак Метал Мансарда Кревет Со Ладе За Деца, Црна
zoom_in

Близнак Метал Мансарда Кревет Со Ладе За Деца, Црна

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Креветот НА мансарда ЕВРОКО за деца има одличен простор под креветот кој може да биде украсен како мини игралиште или работна станица, целосно искористувајќи ја вашата имагинација за дизајнирање, на вашето малечко ќе му се допадне шармантниот кревет на мансарда. Креветот е опремен со зголемена глава и подножје за дополнителна безбедност и заштитна ограда со вертикална шипка осигурајте се дека вие и вашиот јорган нема да паднете од креветот. Наклонетата скала овозможува лесен пристап до горниот кревет, а лентата за скали не би била вашата боса нога. Изграден од висококвалитетен метал, креветот обезбедува одлична рамнотежа и стабилност, нема да се ниша или да прави бучава по многу години. Модерниот дизајн на креветот ќе одговара на секоја соба украси. Карактеристики : [заштеда на Простор] : креветот во мансарда не зазема многу простор, просторот под креветот е достапен за да го направите вашиот план, заштеда на простор и удобен. [Повеќе Избори] : постојат две опции за боја за да изберете, црна и сребрена. Можете слободно да изберете според вашите потреби. [ Вертикална Шипка Заштитна Ограда] : насловот, подножјето и заштитната ограда имаат дизајн на вертикална лента, нудејќи голема безбедност за вашето малечко, а исто така го спречуваат паѓањето на јорганот. [Лесно Склопување] : Склопувањето е лесно бидејќи упатството е јасно и хардверот е достапен. Спецификации : . Заврши опција : Црна/ Сребрена. Димензии на креветот : 75 "х 38.9". Вкупна висина : 68.1". Броеви на летва : 20. Пролетна кутија : Нема Потреба. Потребно Е Собрание : Да.

Им се допаѓа и на купувачите..