• Ново
Сатко Т Компактна Флуоресцентна Светилка Со 4-Пински База, Ладно Бело, Во., 4100К, Волти, Вати, 1, Лумени, По Случај
zoom_in

Сатко Т Компактна Флуоресцентна Светилка Со 4-Пински База, Ладно Бело, Во., 4100К, Волти, Вати, 1, Лумени, По Случај

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Кул Бела 1300 Лумени 9 Инчен Мол Ул Наведени Рохс Во Согласност Ft18 Hl/841/Env Мора Да Бидат Купени Од Страна На Случај Satco T5 Компактен Флуоресцентна Светилка Со 4-Пински База, Кул Бела, 9 Во., 4100К, 120 Волти, 18 Вати, 1.300 Лумени, 10 По Случај.

Им се допаѓа и на купувачите..