• Ново
Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Отпечатоци Леопард, 3 Месеци
zoom_in

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Отпечатоци Леопард, 3 Месеци

DEN 256.00

Износ
check Во продавницата.

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5pk, Отпечатоци Леопард е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Им се допаѓа и на купувачите..