• Ново
Fellowes Модел ft Моќ Продолжување Кабел
zoom_in

Fellowes Модел ft Моќ Продолжување Кабел

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

ГЛАВЕН ПРЕГЛЕД КАРАКТЕРИСТИКИ : Конектор На Вториот Крај : 1 x 3-pin Voltage Рејтинг : 125 V Точни Рејтинг : 13 ACord Должина : 50 ft Color : Сива Тежина (Приближна) : 0 oz Country На Потекло : China Limited Гаранција : 1 Година 2 Конектор Број. Портокал.

Им се допаѓа и на купувачите..