• Ново
Атлетик Работи Момчиња ' Долги Ракави Графички Маица, Пакет, Големини 4 - & Хаски
zoom_in

Атлетик Работи Момчиња ' Долги Ракави Графички Маица, Пакет, Големини 4 - & Хаски

DEN 319.68

Износ
check Во продавницата.

Токму на време за fall, графички и цврсти Маици Со долги ракави за да одговараат на имагинацијата и енергичниот стил на вашето момче каде и да одат. Атлетските Дела на овие Момчиња снопови со долги ракави со 2 пакети изгледаат одлично, се претставуваат исклучително добро и се одлична вредност – совршени за складирање на гардеробата на вашето дете. Направен од еколошка 100% рециклирана полиестерска ткаенина, нуди супер-меко чувство што е лесно да се грижи и нема да ја изгуби својата форма дури и по повеќекратно перење. Плус, со додавање на вграден вграден во ткаенината што ја отстранува влагата, вашето дете ќе остане свежо и удобно во каква било авантура на отворено на која ќе тргне следно. Долгите ракави обезбедуваат дополнителна заштита бидејќи деновите почнуваат да стануваат поладни; во комбинација со рамна јака на вратот на екипажот, ова се одлични маици за слоеви за носење под лесна јакна или кошула. Секој пакет со две пакувања вклучува маичка со еднобојна боја и една графичка маичка со различни теми и техники на мастило што ќе им се допаднат на стиловите и вкусовите на многу момчиња. Со различни комбинации на бои и визуелни комбинации за избор, некои комбинации се исклучиво достапни на интернет што нема да ги најдете во продавниците. 2-Пакетот вклучува една графичка и една цврста маичка со долги ракави. 100% рециклиран полиестер. Влага фитил. Јака на вратот на екипажот. Долги ракави. Ознака-бесплатно за дополнителна удобност. Достапно во големини на хаски. Достапно во различни комбинации на бои и дизајн. Машина За Перење. Ексклузивни бои и графика достапни само онлајн.

Им се допаѓа и на купувачите..