• Ново
Тешка Банка За Соларна Енергија, Пренослив Полнач Чи 20.000 mAh Надворешен Тип На Батерија C Влезна Порта Четири LED Фенерче, За P smart со Полнење На Соларни Панели
zoom_in

Тешка Банка За Соларна Енергија, Пренослив Полнач Чи 20.000 mAh Надворешен Тип На Батерија C Влезна Порта Четири LED Фенерче,

DEN 318.08

Износ
check Во продавницата.

8 Unce Влез : Микро USB 5 V/1a Двојна USB порта : Соларен USB Полнач : Вграден 5v/2. Пред да одите на вашето патување, проверете дали енергетската банка е целосно наполнета. Потсетник за соларно Полнење : имајте предвид дека соларното полнење е опционална карактеристика. ВЕ молиме, не го наплаќајте уредот додека ја полните самата банка за напојување за да избегнете скратен животен век или оштетување на производот.68 Во Тежина : 8.

Им се допаѓа и на купувачите..