• Ново
Земајќи Модни Машки Кошули Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Печатење Букви Блузи Кошули За Мажи
zoom_in

Земајќи Модни Машки Кошули Раглан Маица Ретро Краток Ракав Круг Вратот Печатење Букви Блузи Кошули За Мажи

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.Атрибути на производот : Меко и удобно : Рачно перење или машинско перење.Стил : англиски стилшопинг категорија : млада мода (18-24 години)Стил : маица тип на јака : тркалезна должина на вратот : краток ракав облечен во шамија : без шамија : пуловер дебелина : нормален опсег на вратот : 1-3соодветна сезона : пролет и aut главен состав на ткаенина : име на памучна ткаенина : мешавина на хемиски влакна применливо сценарио : стил на движење детали : блокирање на бои верзија : гроздобер стил на џеб за облека За раменици : Без боја на џеб : видете детали големина : видете детали погоден за : тинејџери пакет : маица со големина на кошула length Length S106cm/41.73"32cm/12.60"70cm/27.56"M112cm/44.09"33cm/12.99"72cm/28.35"L118cm/46.46"34cm/13.39"74cm/29.13"XL124cm/48.82"35cm/13.78"76cm/29.92"XXL132cm/51.97"36cm/14.17"78cm/30.71"XXXL140cm/55.12"37cm/14.57"80cm/31.50"XXXXL148cm/58.27"38cm/14.96"82cm/32.28"XXXXXL156cm/61.42"39cm/15.35"84cm/33.07"XXXXXXL164cm/64.57"40cm/15.75"86cm/33.86" Големина : SBust : 106cm/41.73"должина На Ракавот : 32cm/12.60"Должина : 70cm/27.56"Големина : MBust : 112cm/44.09"должина На Ракавот : 33cm/12.99"Должина : 72cm/28.35"Големина : LBust : 118cm/46.46"должина На Ракавот : 34cm/13.39"должина : 74cm/29.13"Големина : Xlbust : 124cm/48.82"должина на ракавот : 35cm/13.78"должина : 76cm/29.92"Големина : xxlbust : 132cm/51.97"должина на ракавот : 36cm/14.17"должина : 78cm/30.71"големина : xxxlbust : 140см/55.12"должина на ракавот : 37см/14.57"должина : 80см/31.50"големина : xxxxlbust : 148см/58.27"Должина на ракавот : 38см/14.96"должина : 82см/32.28"големина : xxxxlbust : 156см/61.42"должина На Ракавот : 39см/15.35"должина : 84см/33.07"Големина : Xxxxxlbust : 164см/64.57"ракав материјал : Материјалот Дише, лесен и пријателски за кожата, дизајниран врв со Шармантна шема. Одлично е да се совпадне со сите видови дно како што се шорцеви,панталони,фармерки за стилски изглед.Подобро со кардиган, јакна, за шик изглед. На врвот имаме многу различни комбинации на бои за избор.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да купите ако сте прв пат да ги купите овие машки врвови. Повод : Секојдневен, Дневен, Роденден, Запознавање, Забава, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Погоден за многу сезони. Важна Грижа : ве Молиме, не ставајте ја во машина за сушење или белило, препорачано за рачно/машинско перење со ладна вода.Ние многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Ако имате било какви прашања, ве молиме кажете ни, благодарам.

Им се допаѓа и на купувачите..