• Ново
Дури Бентли Шеврон Цик-Цак Волна Површина Килим, Црвена Слонова Коска, 3'5'
zoom_in

Дури Бентли Шеврон Цик-Цак Волна Површина Килим, Црвена Слонова Коска, 3'5'

DEN 4495.52

Износ
check Во продавницата.

Боја : Црвена/Слонова Коска. Стилски додаток за секоја соба. Висина на купот : 0,25 инчи. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Рачно Ткаени Рамни Ткаат Во Индија. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Колекција На Килими Дарис. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Достапно во повеќе бои и големини. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Големина : 3 'х 5'.

Им се допаѓа и на купувачите..