• Ново
Турен Тр60-20ет 74.1 Цб Целосна Мат Црна
zoom_in

Турен Тр60-20ет 74.1 Цб Целосна Мат Црна

DEN 5759.68

Износ
check Во продавницата.

ТУРЕН TR60-3260 18 X8 5 X115/5 X120 20 ET 74.1 CB ЦЕЛОСНА МАТ ЦРНА Турен Тркала гледа убавина во движење со секое тркало што го создаваме. Со гордост ги конструираме само најквалитетните тркала кои го пренесуваат вашиот дискриминирачки вкус и чувство за стил. Нашите инженери го испитуваат секој детал за да се осигураат дека ги испорачуваме најпрецизните можни производи. Во Турен, ние бараме совршенство и се задоволуваме со извонредност.'.

Им се допаѓа и на купувачите..