• Ново
Џонард Алатки® Клупа Врвот Комплет Апсорбер Пареа Пакет
zoom_in

Џонард Алатки® Клупа Врвот Комплет Апсорбер Пареа Пакет

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Имајте практични алатки потребни за правилно завршување на задачите за поправка и производство со Овој Са-9-Е-115 Врвен Апсорбер На Чад Од клупата Од експертите во Јонард Алатки. Од 1946 Година, Џонард произведува висококвалитетни алатки што ги користат професионалци низ целата земја. Овој Грубо конструиран Апсорбер За Гасови Од Врвот На Клупата е се што ќе ви треба за подобар и почист квалитет на воздухот во вашата тешка или производствена поставка, а овој пакет го вклучува И Комплетот ЗА Конверзија САК-90. Има аеродинамичен дизајн на хаубата кој ефикасно ги оддалечува иритирачките испарувања од лемење од работната површина и филтрите импрегнирани со јаглерод кои заробуваат 80% од испарувањата на флуксот. Џонард обезбеди врвна алатка која нуди поголема издржливост и поефикасна употреба од конкурентите за производната линија во производствен амбиент. Прецизно и сигурно работат на производствени проекти со добар квалитет на воздухот. Са-9-Е-115 Клупата Врвот Апсорбер На Гасови е грубо конструиран за продолжена употреба во тешки поставувања, и вклучува САК-90 Конверзија комплет премногу. Аеродинамичниот дизајн на аспираторот ефикасно ги повлекува иритирачките испарувања на лемење подалеку од работната површина. Филтрите импрегнирани со јаглерод заробуваат 80% од испарувањата на флуксот. Нуди поголема издржливост и ефикасност од конкурентите. Бренд на избор за индустриски професионалци низ целата земја!.

Им се допаѓа и на купувачите..