• Ново
Нурисон Елација Персиска Слонова Коска Тула 7'10 9'10 Област Килим
zoom_in

Нурисон Елација Персиска Слонова Коска Тула 7'10 9'10 Област Килим

DEN 1439.84

Износ
check Во продавницата.

Од гроздобер цветни дезени до јасни геометриски и апстрактни дизајни, Колекцијата На радост на теписи за површина создава шик основа за вашиот декор. Изберете од низа големини на килими за да го надополните влезот, дневната соба или спалната соба со свеж стил. Стручно изработени од полипропиленски и полиестерски влакна со низок профил за траен комфор, лесно чистење и мека текстура. Зачудувачки цветен централен медалјон во меки црвени тонови од слонова коска и тули го прават овој Тепих во Областа На Елацијата софистицирана основа за модерни поставки за фарма, бохо шик и француска земја. Машина изработена од полиестер и полипропилен, овој дизајн инспириран од гроздобер е идеален за мека текстура, лесно чистење и траен комфор. Идеален за употреба во вашата дневна соба, спална соба, трпезарија или која било област на која и треба моментално засилување на стилот. Зачудувачки цветни центар медалјон област килим во мека слонова коска и тула црвена боја. Машина направена низок куп е издржлив, лесен за чистење, мек на допир. Софистицираниот дизајн е идеална основа за модерна куќа на фарма, бохо шик и француски декор. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина. Килим рампа препорачува.

Им се допаѓа и на купувачите..