• Ново
Нурисон Контура Паѓа Лисја Декоративна Област Килим
zoom_in

Нурисон Контура Паѓа Лисја Декоративна Област Килим

DEN 1236.64

Износ
check Во продавницата.

Нурисон Паѓа Лисја Полиестерски Килим : овие прекрасни тафтувани теписи за раце имаат преодни и современи обрасци со богата палета на бои. Изберете дизајни имаат исклучителни детали врежани длабоко во густата, исечена и јамка куп за драматична текстура и смел контраст. Нурисон Контура Цветни Цвеќиња Преодна Површина Килими, Зелена : Преодни и современи модели. Направено со 100 проценти полиестер. Грижа : само професионално хемиско чистење. Увезени; рака тафтувана Во Кина.

Им се допаѓа и на купувачите..