• Ново
Magnли ,110092, Забава Граница Училница Работни Места Магнети, Во Собата
zoom_in

Magnли ,110092, Забава Граница Училница Работни Места Магнети, Во Собата

DEN 104.64

Износ
check Во продавницата.

Организаторот на училницата има лесен за читање формат за да ви овозможи да назначите и да ги следите работните места во училницата. Површината за запишување/бришење брзо се брише за да се направат уредувања брзи и едноставни. Вграден магнет се држи до магнетни површини за разноврсни опции за прикажување. Забавната граница во избрани бои ви помага да изградите пријателска атмосфера.Funли Забава Граница Училница Работни Места Магнети Додели училница работни места со овие претходно печатени магнетни запишување на избришете компјутери. Напиши-На Бришење. Парчињата исечени на умирање лесно се издвојуваат од листот 8,5" х 11". Секој лист вклучува 10 парчиња. Бренд : Producли Продукции. Модел БР : H10092.

Им се допаѓа и на купувачите..