• Ново
Трговска марка ликовна уметност ABC's Canvas Art од ennенифер Нилсон, бел мат, рамка од дрво
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност ABC's Canvas Art од ennенифер Нилсон, бел мат, рамка од дрво

DEN 1177.44

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „АБЦ„ Канвас уметност од ennенифер Нилсон, бел мат, дрвена рамка : уметник : ennенифер Нилсон. Тема : Текст. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Им се допаѓа и на купувачите..