• Ново
Вионски Карли Женски Ортотски Поддршка Удобност Сандали
zoom_in

Вионски Карли Женски Ортотски Поддршка Удобност Сандали

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Вионски Карли Женски Ортотски Поддршка Удобност Сандали. Елегантните ремени со текстура заземаат централно место-додека прилагодливоста со две точки значи дека можете да го прилагодите вашето вклопување. Стил Тип : Слајд. Затворање : Кука-и-јамка. Облик На Пети : Отворен Прст. Кожа и синтетички горен дел со подножје покриено со микрофибер. Кожа и синтетички горен дел со подножје покриено со микрофибер. Лесниот ФЛЕКСИБИЛЕН среден ѓон ЕВА апсорбира стрес што го намалува ударот на стапалата-глуждовите-и колената. Кожа. Вионската Технологија е биомеханички дизајнирана да ги гушка вашите лакови и да ги поддржува вашите стапала во удобност. Вградениот ортотик на вионски сандали се покажува како ефикасен во помагањето во лекувањето на болката во петицата (плантарен фасциитис).*. Доби АПМА Печат На Прифаќање.

Им се допаѓа и на купувачите..