• Ново
Војна На Ѕвездите На девојката Божиќни Галактички Орнаменти Графички Маици Зелено Јаболко Мали
zoom_in

Војна На Ѕвездите На девојката Божиќни Галактички Орнаменти Графички Маици Зелено Јаболко Мали

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Оваа Божиќна сезона, пренесете се во галаксија далеку, далеку со кул нова кошула Од Војна на Ѕвездите! Продавница Војна на Ѕвездите графички маици со Дарт Вејдер, Лук Скајвокер, Јода, Чубака, Принцезата Леја, Боба Фет и сите ваши омилени ликови Од Војна на Ѕвездите. Уживајте во удобноста и модата во исто време со графичката Маица на оваа уникатна Девојка од Војна на Ѕвездите. Нацртајте ги вашите работи со оваа стилска Нова Маичка За Новогодишна Девојка која е совршена за секоја пригода! Со вашите омилени ликови Како Ѕвезда На Смртта, Милениумски Сокол, Уништувач На Ѕвезди, Борец За Вратоврска, Х-Крило. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.

Им се допаѓа и на купувачите..