• Ново
Лигавењедог Машки Товарни Панталони Со Џеб Удобни Прави Нови Лабави Жолти Панталони За Вежбање Во Затворен Простор
zoom_in

Лигавењедог Машки Товарни Панталони Со Џеб Удобни Прави Нови Лабави Жолти Панталони За Вежбање Во Затворен Простор

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Обични Машки Широки Панталони За Нозе Товарен Џеб Со Врвки Обични Панталони Со Целосна Должина Панталони карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Панталони,Еластичен Струк,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн, Секојдневни Панталони. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од ткаенина,лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Панталони За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Сите сезони . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Type/Пролетен Пол : Менокација : Отворено,Секојдневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Мода,Лежерна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : Големина На Машки Панталони ОД 1 ПАРЧЕ. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Хип Должина XL X-Големи 8 10 36 94cm/37.01" 117cm/46.06 "111cm/43.70" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 94см/37.01 "Колк : 117см/46.06 " Должина : 111см/43.70" Материјал : пријателски за кожата и дише, густа ткаенина, преголема, мека и удобна, дише и може да се носи. Појавување : може да се совпадне со вашата омилена кошула, маица, јакна и така натаму. Дизајн : машки спортски панталони со џебови, обични панталони со цврста боја, извонредна изработка. Применливи прилики : машките спортски панталони се совршени за повеќето прилики во животот, џогирање, трчање, пешачење, спиење, релаксирање, секојдневно носење, јога, работа, празници, фотографија, училишна облека, без разлика дали ги носите или ги испраќате на вашите пријатели и семејство е добар избор. Совршен за секојдневно секојдневно носење, сигурен сум дека ќе ви се допадне!.

Им се допаѓа и на купувачите..