• Ново
Педорт Бебе Момче Облека Мека Шерпа Дуксер Маскирна, 130
zoom_in

Педорт Бебе Момче Облека Мека Шерпа Дуксер Маскирна, 130

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Педорт Бебе И Дете Момчиња Меур Пуфер јакна ќе направи одличен додаток на зимската гардероба на вашето мало момче. Аспираторот и телото имаат мека вештачка обвивка која додава топлина и е многу удобна и за да ги задржи елементите оваа јакна е водоотпорна и има манжетни со ребрести ракави. Вашето бебе ќе биде и слатко и топло оваа зима. Ако се борите помеѓу две големини, ве молиме изберете ја поголемата. Ви благодариме за вашиот избор. Бебе И Мало Момче Палто. Сите тие се полни со детски, многу избори за вашето мало момче. Топол и дебел дизајн обложен со руно држете го вашето дете подалеку од студената зима. Нежно перење во машина, суво во сенка. Добро изработени, симпатични и многу поубави од сликите, на децата ќе им се допадне како подарок, препорачуваме. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..