• Ново
Мултипет во. Ореви За Јазли Јаже Влечење Со Danglers Играчки Избрани од 3
zoom_in

Мултипет во. Ореви За Јазли Јаже Влечење Со Danglers Играчки Избрани од 3

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Мултипет Ореви За Јазли Јаже Затегнување со 2 Danglers15 " Избрани Бои повеќе од 20 години, Multipet International создаде производи за домашни миленици со фокус на вредноста. Користејќи ткаенини со меѓународни извори и уникатни дизајни, Мултипет продава производи низ Соединетите Држави, Европа и многу повеќе, додека постојано се фокусира на обезбедување вредност за клиентите ? кучиња и мачки, и нивните сопственици. Мултипет?ореви За Јазли играчките со Јаже се дизајнирани за активни џвакачи. Дали го инспирирате и вашето куче?инстинктот за влечење, овие играчки се направени да бидат особено издржливи. Ова влечење јаже има две висечки за уште позабавно. Достапна во избрани бои, оваа играчка е помала големина, на 15? долго. Мултипет Меѓународни Ореви За Јазли Јаже Влечење w/ 2 Danglers-15 " Го одржува вашето домашно милениче среќно и енергично. Издржливиот материјал нуди употреба на долговечност. Атрактивна форма на тениско топче.

Им се допаѓа и на купувачите..