• Ново
Рог Фланелен Елен Глава Бивол Карирана Кабина Вратар Килим Килим Бања Мат 23.6 х
zoom_in

Рог Фланелен Елен Глава Бивол Карирана Кабина Вратар Килим Килим Бања Мат 23.6 х

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Неопренова гума за стружење чевли чувајте ги вашите подови чисти.Одлично за дома, спална соба, декорација на бања.Супер меко и одлично чувство за рака. Неопренова гума за стружење чевли чувајте ги вашите подови чисти. Одлично за дома, спална соба, декорација на бања. Супер меко и одлично чувство за рака.

Им се допаѓа и на купувачите..