• Ново
Моен 3558епбн Четкан Никел Еко-Перформанси Рачен Туш
zoom_in

Моен 3558епбн Четкан Никел Еко-Перформанси Рачен Туш

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Од завршетоци кои траат цел живот, до славини кои совршено го балансираат притисокот на водата, Моен го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн. Донесете елеганција во вашиот дом со премиум селекции Од Моен. Од Софистицираноста На Традиционалниот Период До рационализираната префинетост на минималистичката современа, ќе најдете мноштво неверојатни начини да го изразите вашиот стил со производи од Моен. Карактеристики : брусениот никел финиш го носи топлиот изглед на нерѓосувачки во вашата бања. Животот Сјај (Р) заврши уверува крајната во издржливост не е да се оцрни, кородираат или снегулки надвор. пет-функција 4-3/8" дијаметар овој туш со еко перформанси ја зачувува водата без да ги жртвува перформансите. вклучената лента за лизгање го олеснува прилагодувањето на рачната висина на тушот. Спецификации : Заврши : Четкан Никел.

Им се допаѓа и на купувачите..