• Ново
14к Бело Злато Дијамант-исечете 3,5 х Обетки Со Обрач
zoom_in

14к Бело Злато Дијамант-исечете 3,5 х Обетки Со Обрач

DEN 7055.52

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Примарна - Чистота : 14клинга На Предметот : 38 ммплат : Родиуматеријал : Примарна : Златна Дебелина : 3,5 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : Пароброд : Женски материјал : Примарна Боја : Затворање На Белата Боја : Тип На Жица И Спојка : Внатрешна Категорија На Накит накит Обетки обетки Обетки елегантни обетки кутија вклучени. 14К БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Jew Накит.

Им се допаѓа и на купувачите..