• Ново
Американски Пластични Играчки Деца Гнездење Трева Косилка Играчки
zoom_in

Американски Пластични Играчки Деца Гнездење Трева Косилка Играчки

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Марка : Американски Пластични Играчки За Косилка За Играчки Модел : 02600 бои : зелена омилена за надворешна или внатрешна забава има стартер за влечење, менувач на струја, прави бучава од звукот на моторот и има поголема тежина на задните тркала : 2 фунти препорачани за возраст од 3 години и постари материјали : Пластични Димензии : 22 инчи висок х 10 инчи широк х 18 инчи длабок пакет од 4 Марки : американски Пластични Играчки. Косилка За Трева Играчки. Модел : 02600.

Им се допаѓа и на купувачите..