• Ново
Подплуг Летен Фустан За Жени, Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневна Туника Со Кружен Врат Возбудува Краток Ракав Фустан Со Бебешка Кукла Со А-Линија
zoom_in

Подплуг Летен Фустан За Жени, Летен Фустан На Плажа За Жени Секојдневна Туника Со Кружен Врат Возбудува Краток Ракав Фустан

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Пол : Женска Сезона : Цела Сезона, Летен Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : White Size : Lsleve Должина : Краток Ракав Тип На Јака : Кружен Стил На Деколте : Печатена Дебелина : Стандарден Стил : Мода, Секојдневна Пригода : Дневно; Запознавање; Шопинг; Канцеларија; Плажа; Одмор; Забава што добивате : 1 x Женски Фустан Табела : Големина : S сад : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 Биста : 91см/35.83" Рамо : 39см/15.35" Ракав : 10см/3.94" Половината : 88см/34.65" Колк : 120см/47.24" Должина : 87см/34.25" Големина : М Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 96см/37.80" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 11см/4.33" Половината : 93см/36.61" Колк : 125см/49.21" Должина : 89см/35.04" Големина : Л Сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 Биста : 102см/40.16" Рамо : 41см/16.14" ракав : 12см/4.72" половината : 99см/38.98" Колк : 131см/51.57" Должина : 91см/35.83" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 109см/42.91" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 14см/5.51" Половината : 106см/41.73" Колк : 138см/54.33" Должина : 93cm/36.61" Големина : 2xl Сад : 12 Велика Британија : 16 Еу : 42 Биста : 116cm/45.67" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 16cm/6.30" Половината : 113cm/44.49" Колк : 143cm/56.30" должина : 95cm/37.40"ВНИМАНИЕ : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување. 95% Полиестер, 5% Спандекс. Пред Купувањето, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини, изберете ја големината погодна за вас, доколку имате прашања, можете да не контактирате, е-пошта : podplugg@ !. Може Да Одговара Со Високи Потпетици, Чизми Или Сандали За Трендовски Изглед. Исто Така, Може Да Се Спари Со Шапка Со Обод За Да Ја Покажете Вашата Дарежлива. Совршено Одговара За Секојдневно, Запознавање, Шопинг, Канцеларија, Плажа, Одмор, Забава Итн. Рачно Перење Или машинско перење со ладна вода препорачано, не избелувајте, не пеглајте, висат или линија за сушење.

Им се допаѓа и на купувачите..