• Ново
Пикадо Пена Чинии,, Бела, Круг
zoom_in

Пикадо Пена Чинии,, Бела, Круг

DEN 144.00

Износ
check Во продавницата.

Овие чинии се направени од цврста, изолирана пена. Како резултат на тоа, тие ја одржуваат храната на соодветна температура, одржувајќи ја топла храна топла и вкусна, додека ладната храна е ладна и освежувачка. Тие се дизајнирани со практично дно "лажица", така што потрошувачите можат да уживаат во секој последен дел од нивната храна. Овие чинии се совршени за супа, чили или сладолед. Пикадо Пена Чинии, 10 Унци, Бела, Круг.

Им се допаѓа и на купувачите..