• Ново
Жените Сатен Долар Печатени Пижами Кимоно Долги Облеки Долна Облека В Вратот Свадба Ноќница Облека За Спиење
zoom_in

Жените Сатен Долар Печатени Пижами Кимоно Долги Облеки Долна Облека В Вратот Свадба Ноќница Облека За Спиење

DEN 335.84

Износ
check Во продавницата.

Женската шик печатена секси ноќница е свиленкаста мазна и мека на допир. Умерените ракави прават да се чувствувате удобно, а полни со искушенија е погодно и за домашните работи. Опис на производот. 1. Оваа пижама е многу погодна за носење како пижами или домашна секојдневна облека. Овој чист луксуз и најрафинираните секси свилени пижами можат да ја утешат кожата и да го подобрат сонот. 2. Луксузни подароци за расипување на себе или на вашите најблиски. Оваа свилена пижама е идеален подарок за дами, или подароци За Божиќ, роденден, годишнина од венчавката, невести и деверуши. 3. Секси долна облека за дами е многу привлечна и го привлекува вниманието на љубовниците. Ова е прекрасен начин за прикажување убавина. Атрибут на производот. Материјал : вештачка свила. Тип : Ноќница. Шема : ДОЛАРИ. Должина на ракавот : долг ракав. Верзија : Лабава. Тип на јака : отворен. Големина(см)ttttttttttt t. t t108пресврт : t106t Shoulder : t40 Tsleve Должина : t58t Length : t107. Мt Bust : t112пресврт : t110t Shoulder : t41 Tsleve Должина : t59t Length : t108. Lt Bust : t116пресврт : t114t Shoulder : t42 Tsleve Должина : t60t Length : t109. XLt Bust : t120пресврт : t118t Shoulder : t43 Tsleve Должина : t61t Length : t110. Големина (инч)ttttttttttt t t. t t. t t42. 52 пресврт : t41. 73 t Shoulder : t15. 75 Tsleve Должина : t22. 83 tleng : t42. 13 . Мt Bust : t44.09 пресврт : t43. 31 t Shoulder : t16. 14 Tsleve Должина : t23. 23 t Length : t42. 52 . Lt Bust : t45, 67 пресврт : t44, 88 t Shoulder : t16, 54 Tsleve Должина : t23, 62 t Length : t42, 91 . XLt Bust : t47. 24 пресврт : t46. 46 t Shoulder : t16. 93 Tsleve Должина : t24. 02 t Length : t43. 31 . Топло потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-секси женската ноќна тоалета е изработена од вештачка свила, удобна и дише. Треба да биде издржлив многу години без да го изгуби својот неверојатен секси сјај на свилен сатен. Шик принт - оваа шик наметка со принт од долар е апсолутно задолжителна во секоја женска гардероба, со контрастни бои на рабовите, стилска, елегантна, благородна и шармантна и визуелна за влијание. Дизајнерска карактеристика - сатенската наметка има појас и уникатен модел на долар, кој е убав и дарежлив. Добра отпорност на кинење, без намалување после миење, удобно за носење. Заштитете го телото-Сега Не треба да се грижите дали меката наметка ќе се лизне. Внатрешните ремени обезбедуваат дополнителна безбедносна заштита, па ако ремените се олабават, нема да мора да се грижите. Практичност-Оваа пижама е модерна и погодна за жени кои сакаат да ги заштитат рамената ноќе. Додава повеќе видови свилени пижами, кои се практични, но многу секси.

Им се допаѓа и на купувачите..