• Ново
Sizzi Текстура Впечатоци А Втиснување Папки 2 Pkg-Украсен Рамки, Пк 1
zoom_in

Sizzi Текстура Впечатоци А Втиснување Папки 2 Pkg-Украсен Рамки, Пк 1

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

SIZZIX-Текстура Впечатоци Втиснување Папки. Втиснувањето на вашите чувства и слики им дава малку дополнителна предност на вашите креативни импулси : постигнувате изглед на професионален дизајнер на занаети од хартија, имате многу поширок спектар на декоративни можности со мастила, бои, сјај, прашоци за втиснување за дополнителна димензија, па дури и песочна хартија, и тоа е толку лесно! Компатибилен Со Бигкик, Голем Шут,Текстура Бутик, И Скитници Машини (не се вклучени). Пакетот содржи две 4-1/2х5-3/4 инчен а2 дизајн папки : Раскошен Рамки Дизајнер : Рејчел Светла. Увезени. SIZZIX-Текстура Впечатоци Втиснување Папки. Втиснувањето на вашите чувства и слики им дава малку дополнителна предност на вашите креативни импулси : постигнувате изглед на професионален дизајнер на занаети од хартија, имате многу поширок спектар на декоративни можности со мастила, бои, сјај, прашоци за втиснување за дополнителна димензија, па дури и песочна хартија, и тоа е толку лесно! Компатибилен Со Бигкик, Голем Шут,Текстура Бутик, И Скитници Машини (не се вклучени). Пакетот содржи две 4-1/2х5-3/4 инчен а2 дизајн папки : Раскошен Рамки Дизајнер : Рејчел Светла. Увезени.

Им се допаѓа и на купувачите..