• Ново
Машка Футура Ветробранска Јакна Худи МД Морнарица
zoom_in

Машка Футура Ветробранска Јакна Худи МД Морнарица

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Затворање на предниот патент. Изработен од 96% Полиестер 4% спандекс бел контрастен страничен панел со црвена боја графички принт2 предни џебови за заварување. 1 затворање со патент џеб на градите. Црвена боја контрастна облога во машина За перење Алишта Висина на моделот 6' 11 " И Тежина 170 ФУНТИ и големина на носење" М " 96% Полиестер 4% Спандекс. Морнарица. мода-дуксери.

Им се допаѓа и на купувачите..