• Ново
Мелба Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица Слонова Коска, 5'8'
zoom_in

Мелба Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица Слонова Коска, 5'8'

DEN 799.84

Износ
check Во продавницата.

Додадете софистицирана елеганција во вашиот внатрешен или надворешен простор со овој прекрасен тепих. Дизајниран со еластичност против секојдневно абење, овој килим е совршен за области со голем сообраќај и во затворени простории и на отворено, како што се двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отстранување и овозможување да се исуши во топла добро проветрена област. Мелба Геометриски Надворешен Тепих, Морнарица/ Слонова Коска, 5 'х 8'.

Им се допаѓа и на купувачите..