• Ново
Кпоплк Обичен Лабав Кабел Плетен Капут Надворешна Облека За Мажи V Вратот Долг Ракав Отворени Предни Копчиња За Трикотажа Термичка Надворешна Облека Јакна Греј, XL
zoom_in

Кпоплк Обичен Лабав Кабел Плетен Капут Надворешна Облека За Мажи V Вратот Долг Ракав Отворени Предни Копчиња За Трикотажа Термичка

DEN 514.88

Износ
check Во продавницата.

Карактеристики : . 1.Изработен од висококвалитетен материјал од полиестерски влакна, издржлив. 2.Дизајн на печатење во боја, уникатен. 3.Одличен плетен џемпер за загревање во зима, дали се плашите од студ? Купете еден и нема да биде ладно. 4.Одличен роденден, празник, годишнина подарок за дечко и сопруг, топол и убав. 5.100% сосема ново, доколку имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не. Известување : . Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Опис : . Големина : како што е прикажана сликата УДОБНОСТ : Овој Машки Џемпер Има Меко Чувство, Долги Ракави И Ребрести Манжетни За Одржување Во Топлина, Средна Тежина, Елегантно Чувство. КВАЛИТЕТ : Изграден Од Високо Издржливи Материјали за Да Можете Да Работите Или Да Играте Напорно и Квалитетот Ќе Остане Добар Како Нов Дури И По Многу Перења. Ултра Мека, Тоа Е Влакна Нема Да се Влоши. СТИЛ : Лесен За Спарување Облечен или Секојдневен. Затворање На Копчињата Со Долги Ракави. Ребра На Манжетни И Половината, Кабел Плетени Акцент. ОДГОВАРА : Класично Вклопување, Ребрести Желки, Манжетни и Половината. Ултра Удобна Мека Мешавина Од Ткаенини Стандардната Должина Лежи Малку Под Половината за Максимална УДОБНОСТ. Елегантен Стилски Изглед. ПРИЛИКА : Разноврсен Стил, Пар Со Фармерки, Блејзер и Панталони За Облекување Костум, Кошула За Фустан, Маица и Многу Повеќе Предмети. Одлично за Работа, Секојдневно Ноќно Излегување, Забава или Само Релаксирање Дома. Одлична идеја за подарок за празниците.

Им се допаѓа и на купувачите..