• Ново
Подготвен Едноставна Кујна Дехидриран Сецкан Кромид
zoom_in

Подготвен Едноставна Кујна Дехидриран Сецкан Кромид

DEN 63.68

Износ
check Во продавницата.

Готовиот 250 Порција #10 Дехидриран Сецкан Кромид може да содржи 250 порции вкусна пченка. Тие имаат продолжен рок на траење и се прават брзо и лесно. Само додадете вода за да ја рехидрирате или јадете сува. Продолжен Рок На Траење. Брзо И Лесно за правење.

Им се допаѓа и на купувачите..