• Ново
ЖИВ ДИЗАЈН Фау Кожа Тафтувана Троседот Дневна Стол Со Пластични Нозе Затворен, Камила
zoom_in

ЖИВ ДИЗАЈН Фау Кожа Тафтувана Троседот Дневна Стол Со Пластични Нозе Затворен, Камила

DEN 9119.84

Износ
check Во продавницата.

Исклучителната разноврсност на нашиот стол за одмор ви овозможува да создадете интимен простор за разговор или експанзивен аранжман за седење. Може да се одморите со вашиот партнер по секојдневна работа. . Цврстите нозе ја поддржуваат неговата стабилна дрвена рамка за сигурен капацитет на тежина додека удобната пена е исполнета за да се обезбеди вашето врвно чувство на седење. Направено со врвна кожа за навестување на текстурална привлечност, што ја прави гламурозна во видот. Совршено е. изберете за дневната соба, канцелариска соба, спална соба и други сцени. УМЕТНИЧКИ ДИЗАЈН НА ЖИВЕЕЊЕ Вештачка Кожа Тафтувана Троседна Дневна Столица со Пластични Нозе Затворен : Производ, Вклучувајќи : еден дневен стол, потребно е склопување. Современ И Класичен Стил : овој моден стол за дневна соба што може да се пофали со прилагоден профил и шик стил, ви дава чувство на удобност и е погоден за сите видови декорација на дневната соба. Удобен Материјал : овој модерен стол за одмор е обложен со кожа со џебна пружина исполнета со пена за удобност. Дизајн : Овој тафтуван дневен стол со перница е погоден за дневна соба, канцеларија, спална соба и други сцени. Цврст и Издржлив : овој тафтуван лежалка има дрвена рамка и целокупната структура е цврста. Испорака И Услуга По продажбата : ние ќе го испратиме вашиот производ побрзо откако ќе ја добиеме вашата нарачка. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви проблеми, проблеми или проблеми. Големина на предметот : 33,9"W x 33,9" D x 30,9 "H, Големина На Седиштето : 33,9" W x 20,5 "D x 15,4" H. Тежина На Испорака : 71,2 фунти, Тежина На Предметот : 59,4 фунти. Висина на грбот до Седиштето : 15,5", Висина На Ногата : 1,2". Материјал За Нозе : Пластика, Боја На Ногата : Црна. Тежина Капацитет : 331 фунти.

Им се допаѓа и на купувачите..