• Ново
Жени Плус Големина Цветни Панталони Обични Широки Панталони За Нозе Сива М
zoom_in

Жени Плус Големина Цветни Панталони Обични Широки Панталони За Нозе Сива М

DEN 319.84

Износ
check Во продавницата.

Елегантна висококвалитетна ткаенина,дише,мека,анти-чувствителна, лесна за чистење, не е лесна за замаглување топчиња. Може Малку Да Се Разликува Од Сликите Подолу, Благодарам За Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см).

Им се допаѓа и на купувачите..