• Ново
2010-Монте Карло Блу Металик Б Кт База & 2к Јасно Комплет
zoom_in

2010-Монте Карло Блу Металик Б Кт База & 2к Јасно Комплет

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Комплетот вклучува Четвртина Од Основниот Слој Подготвен за прскање, Четвртина Од 2к Проѕирен Капут плус Активатор, Средство За Чистење/Одмастување, Ткаенина И 2 листови СЕКОЈ од 600-800-1000 ронки ШКУРКА бмв. Х5. 2010;2011;2012;2013. Б05. Монте Карло Блу Металик. Комплетот вклучува Четвртина Од Основниот Слој Подготвен за прскање, Четвртина Од 2к Проѕирен Капут плус Активатор, Средство За Чистење/Одмастување, Ткаенина И 2 листови секој од шкурка од 600-800-1000 ронки. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Им се допаѓа и на купувачите..