• Ново
- Слободен Еднократно Јасно Пластични Сјајот Искра Пиење Слама Плус Една Четка За Чистење
zoom_in

- Слободен Еднократно Јасно Пластични Сјајот Искра Пиење Слама Плус Една Четка За Чистење

DEN 119.84

Износ
check Во продавницата.

Пакет со 12 парче сламки плус Една Четка За чистење Големина : 9" должина x 0,29 " широк ,за мејсон тегла, Тервис, Потпис, Јети ,ticиќ,Старбакс,20oz 24oz 30oz tumblers кригла. Направено да се користи одново и одново - подобро за животната средина отколку сламките за еднократна употреба. Цврст пластичен материјал, бпа бесплатно, Ве молиме Исчистете го пред употреба!.

Им се допаѓа и на купувачите..