• Ново
Богатствата НА каролина CJ2003-PW-Родителско Писмо Цветни Сенф И Зелена Платно Ткаенина Декоративна Перница CJ2003
zoom_in

Богатствата НА каролина CJ2003-PW-Родителско Писмо Цветни Сенф И Зелена Платно Ткаенина Декоративна Перница CJ2003

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Богатствата НА каролина CJ2003-PW-Родителско Писмо Цветни Сенф И Зелена Платно Ткаенина Декоративна Перница CJ2003, Писмо Цветни Сенф И Зелена Платно Ткаенина Декоративна Перница CJ2003. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Им се допаѓа и на купувачите..