• Ново
УМЕТНОСТ Дизајнарт Цвет Клеом Поздравниот ВТОРИ Традиционалните Цветни Печатење На Природни Бор Дрво - Зелена во. широко внатре. високо
zoom_in

УМЕТНОСТ Дизајнарт Цвет Клеом Поздравниот ВТОРИ Традиционалните Цветни Печатење На Природни Бор Дрво - Зелена во. широко внатре.

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

За жал, модерен поглед на уметноста на дрвениот ѕид. Некогаш обично ѕидно уметничко парче пронајдено само во рустикални или декоративни поставки во стилот на фарма, оваа уметност од дрво од дрво лесно ќе се вклопи дури и во најсовремените дизајни.Користење на највисок квалитет 6 Боја КАНОН УВ Мастило, Оваа Традиционална дрво ѕид уметност вклучува неколку аспекти на парична казна дизајн во една прекрасна парче. Со своето малку видливо зрно од дрво што се појавува низ боите и елегантно завршените рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, бидејќи е традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во зрната од следното, секоја од овие дрвени ѕидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор.Секоја дрвена ѕидна уметност е 100% рачно изработена Во Канада На Природно борово дрво, користејќи мастило со највисок квалитет што нема да исчезне со текот на времето. Достапно во Различни големини - Ориентација : Квадрат - Предмет : Тип На Куќа : Уметност На Ѕид Од Дрво, Ликовна Уметност, Ликовна Уметност Од Дрво, Печатење На Плакета - Пристигнува подготвен да виси на ѕидот со вклучен комплет за закачување - Материјал : Изработен со 100% Природно Борово дрво - Стил : Традиционален - Број На Парчиња : 1 - Боја : Бело за Жал, модерно преземање на уметноста на ѕидот од дрво.

Им се допаѓа и на купувачите..