• Ново
Машка Кошула ксиаобаи Кардиган Со Едно гради Свртена Јака Формална Пролетна Кошула За Работа
zoom_in

Машка Кошула ксиаобаи Кардиган Со Едно гради Свртена Јака Формална Пролетна Кошула За Работа

DEN 367.84

Износ
check Во продавницата.

Опис : кошулата е толку мазна и мека што можете да уживате во нејзината мекост и нежност цел ден ако ја носите. И тоа е против брчки, така што ќе се чувствувате погодно да го носите.Кошулата е погодна и за деловни мажи да носат за работа и погодна за ученици за училиште и е толку млада и нежна.Изработена од висок квалитет на полиестер, оваа кошула е многу удобна за носење.Постојат 6 големини по ваш избор : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL.It погоден е за на отворено, работа, секојдневно носење и излегување итн.Име На Предметот : Кошула Материјал : Полиестерстил : Формален . Пол : Мажи. Должина : Редовно. Тип На Големина : Лабава . Ракав : Долг Ракав. Сезона : umn, Пролет . Јака : јака надолу . Карактеристики : Миење и носење. Меки Детали Со Една града : Големина : М, Биста : 98см/38,6", Должина : 72см/28,3", Рамо : 43,6 см/17,2", Ракав : 60см/23,6", Половината : 90см/35,4", Јака : 38см/15 " (Прибл.)t t. Големина : L, Биста : 102cm/40.2", Должина : 73cm/28.7", Рамо : 44.8 cm/17.6", Ракав : 61cm/24", Половината : 94cm/37", Јака : 39cm/15.4 " (Прибл.Големина : XL, Биста : 106cm/41.7", Должина : 74cm/29.1", Рамо : 46cm/18.1", Ракав : 62cm/24.4", Половината : 98cm/38.6", Јака : 40cm/15.7 " (Прибл.Големина : 2xl, Биста : 110cm/43.3", Должина : 75cm/29.5", Рамо : 47.2 cm/18.6", Ракав : 63cm/24.8", Половината : 102cm/40.2", Јака : 40cm/15.7 " (Прибл.Големина : 3 XL, Биста : 114cm/44.9", Должина : 76cm/29.9", Рамо : 48.4 cm/19.1", Ракав : 64cm/25.2", Половината : 106cm/41.7", Јака : 42cm/16.5 " (Прибл.Големина : 4 XL, Биста : 118cm/46.5", Должина : 77cm/30.3", Рамо : 49.6 cm/19.5", Ракав : 64.5 cm/25.4", Половината : 110cm/43.3 : , Јака : 43cm/16.9 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Кошула кошулата е толку мазна и мека што можете да уживате во нејзината мекост и нежност цел ден ако ја носите. И тоа е против брчки, така што ќе се чувствувате погодно да го носите. Кошулата е погодна и за деловни мажи да носат за работа и погодна за ученици за училиште и е толку млада и нежна. Изработена од висок квалитет на полиестер, оваа кошула е многу удобна за носење. Постојат 6 големини по ваш избор : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL. Погоден е за на отворено, работа, секојдневно носење и излегување итн.

Им се допаѓа и на купувачите..