• Ново
Природни Влакна Јана Цврста Плетенка Јута Област Килим, Природни, 10' 10' Круг
zoom_in

Природни Влакна Јана Цврста Плетенка Јута Област Килим, Природни, 10' 10' Круг

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.Safavieh Природни Влакна NF805 B Рачно Ткаени Природни Килим Природните Влакна Колекција на затворен простор килими за дома или канцеларија располага со широк избор на модерни килими направени од меки одржливи влакна. Овие килими се внимателно изработени за да создадат колекција богата со текстура која е мека под нозете и неверојатно декоративна. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Обемните опции на килими од сисал, морска трева и јута сигурно ќе обезбедат чист и органски изглед и чувство за секој д-кор. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.

Им се допаѓа и на купувачите..