• Ново
Азотен Оксид систем 13760-93НОС Азотен Оксид Млаз
zoom_in

Азотен Оксид систем 13760-93НОС Азотен Оксид Млаз

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Прецизност Сс Нерѓосувачки Челик Азотен Одблесокот Авиони достапни во големини .014-.125; БР работеше со експерти за прецизно дупчење дупки за да развие комерцијален производствен процес за нашите нови Прецизни сс авиони за време на долгогодишно исцрпно истражување и развој. Резултатот значително ја зголемува лентата во однос на точноста и прецизноста на млазот и ги прави застарени сите млазници на конкуренцијата. НОС е единствениот производител НА НОС до 100% индивидуално млазници за тестирање на проток. Заштитете ја вашата инвестиција СО ПРЕЦИЗНИ сс авиони!; Нерѓосувачки Челик Одблесокот Авион. 100% индивидуално тестиран проток. Неспоредлива Прецизност.

Им се допаѓа и на купувачите..