• Ново
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Современи Теписи Од Темно Портокалова Област, 5'7'
zoom_in

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Современи Теписи Од Темно Портокалова Област, 5'7'

DEN 4304.00

Износ
check Во продавницата.

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Современи Теписи Од Темно Портокалова Област, 5 'х 7'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим може да се пере во машина, пријателски за деца и миленичиња, хипоалергичен и отвратителен од истурање. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Едноставно фрлете ја машината за перење, легнете рамно да се исуши и уживајте во вашиот свеж и чист килим! Шенил-Полиестерски Куп; Памучна Подлога, Моќност Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,08 инчи. Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Скочгарде / Истури Отвратителен-истури како кафе и вино дојдете чисти со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Им се допаѓа и на купувачите..