• Ново
Кносфе Пролет Женски Врвови Ракави Цветни Фустани Блузи Плус Големина Лабава V Вратот Плус Големина Фустани Кошули За Жени Жени Плус Туника Врвови Атлетски Дела Бе
zoom_in

Кносфе Пролет Женски Врвови Ракави Цветни Фустани Блузи Плус Големина Лабава V Вратот Плус Големина Фустани Кошули За Жени Жени

DEN 399.84

Износ
check Во продавницата.

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Ракав : 43см/16.93" Рамо : 39см/15.35" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Ракав : 44см/17.32" Рамо : 40см/15.75" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 106cm/41.73" ракав : 45cm/17.72" рамо : 42cm/16.54" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" ракав : 46см/18.11" рамо : 44см/17.32" должина : 69см/27.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 118см/46.46" РАКАВ : 47СМ/18.50" рамо : 46см/18.11" Должина : 70см/27.56"големина : Хххл сад : 14 велика британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 124СМ/48.82" ракав : 48см/18.90" рамо : 48см/18.90" должина : 71см/27.95"метод на перење : рачно Перење ВО ЛАДНА ВОДА, ВИСАТ или ЛИНИЈА ДРИСТИЛ : секојдневен, моден95% полиестер, 5% спандекстебелина : Стандардна Женска Мода Обични врвови сезона : aut/пролет/ЗИМА/ЛЕТО : ТОЧНО НА големинапогоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, Забава, клуб насекаде пол : женска пригода : секојдневнопарови лесно со фармерки, шорцеви или Хеланки за стилски изглед оваа сезона!Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.Летна Женска маица со половина Ракавшто Добивате : 1x Женски Врвни Женски Пролетни Врвови Дозвола Женски Туники Врвови Дозвола Дами Блузи И Блузи Дозвола. Маици за Жени Дозвола Жени Плус Големина Туника Маици Облечени Женски Врвови Плус Големина. Женски Плус Големина Летни Врвови Женски Блузи Плус Големина Ласкави Врвови За Жени Обична Пролет. Плус Големина Облечени Блузи Елегантни Врвови Плус Големина Жени Бизнис Обични Блузи. Женски Секси Летни Врвови Женски Активни Тренингот Маици Преголеми Маици За Жени Дозвола.

Им се допаѓа и на купувачите..