• Ново
Војна на ѕвездите: Лошата Серија-Шлемови Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34
zoom_in

Војна на ѕвездите: Лошата Серија-Шлемови Ѕид Постер Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Лошата Серија-Шлемови Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Лошата Серија-Шлемови Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Им се допаѓа и на купувачите..